Проект «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні»

29 лютого відбудеться презентація «Запровадження Моніторингу земельних відносин в Україні: крок до прозорості»

17.02.2016

29 лютого 2016 року о 15:00 в Міністерстві аграрної політики та продовольства відбудеться презентація: «Запровадження Моніторингу земельних відносин в Україні: крок до прозорості», створеного в рамках проекту «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні», який реалізується за сприяння Світового банку.

Під час події буде презентовано Систему моніторингу земельних відносин в Україні – інноваційний інструмент для комплексного аналізу розвитку земельних відносин та розробки політичних рішень у цій галузі, уперше запроваджений в Україні. Буде презентовано також аналітичний щорічник «Моніторинг земельних відносин в Україні. 2014-2015», підготовлений на основі результатів, отриманих під час пілотного впровадження системи.

Участь у презентації та обговоренні візьмуть представники Світового банку, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Держгеокадастру, міністерств та урядових структур, які беруть участь у створенні системи Моніторингу, а також аграрного бізнесу, міжнародних та українських неурядових організацій. 

Презентація відбудеться в приміщенні Міністерства аграрної політики і продовольства України за адресою: Київ, вул. Хрещатик, 24, к. 408.

Для представників ЗМІ акредитація за адресою: land_project@kse.org.ua.
Партнери