Проект «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні»

Клаус ДАЙНІНГЕР

Клаус ДАЙНІНГЕР. Провідний економіст з розвитку сільських районів Групи економічного розвитку (Development Economics Group) Світового банку. Координатор «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні» від Світового банку

Його дослідження присвячені нерівності активів і доходів та їх зв'язку зі скороченням масштабів бідності та економічного зростання; доступу до землі, земельних ринків та земельних реформ та їх впливу на добробут домогосподарств і продуктивності сільського господарства; землекористуванню та його впливу на інвестиції, в тому числі екологічної стійкості; нарощуванню спроможності (в тому числі використанню кількісних і якісних методів) для аналізу й оцінки політики, головним чином в таких регіонах як Африка, Центральна Америка та Східна Азія. Автор низки публікацій щодо земельних відносин а земельної реформи в Україні у 2016-2017.

Громадянин Німеччини. Доктор філософії з прикладної економіки (Університет Міннесоти). Магістр економіки сільського господарства (Університет Берліна). Магістр богослов'я (Університет Бонна).


ПРЕЗЕНТАЦІЯ "Життя після мораторію: як забезпечити максимальний позитивний ефект від відкриття ринку" (англ.)
Партнери