Проект «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні»

Новини

01.11.2018

1 листопада у Миколаєві стартували тренінги для юристів та адвокатів щодо земельних питань

Тренінгом у Миколаєві 1 листопада 2018 стартувала спеціальна підготовки юристів та адвокатів щодо питань земельного права. Вона триватиме у листопаді та грудні та охопить близько 400 юридичних радників системи правової допомоги у трьох областях – Київській, Львівській та Миколаївській. Конкурсний відбір учасників на наступні тренінги триває.

>>>
23.10.2018

Безоплатні тренінги для юристів у сфері земельних правовідносин у Миколаївській, Київській та Львівській областях: оголошено конкурс

У листопаді-грудні буде проведено серію одноденних тренінгів для навчання юристів у сфері земельних правовідносин у трьох областях – Київській, Львівській та Миколаївській. Заявку можна подати до 29 жовтня 2018 року включно (для тренінгів, які будуть проведені 1 та 2 листопада), а для інших – не пізніше, ніж за 10 календарних днів до дати тренінгу


>>>
02.10.2018

Інформаційний бюлетень Програми "Підтримка прозорого управління земельними ресурсами", №1, жовтень 2018

Інформаційний бюлетень Програми Світового Банку та ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами»: що зроблено у січні-вересні 2018 року. Скачати ТУТ.


>>>
10.09.2018

10 вересня розпочалися виїзні безоплатні консультування громадян із земельних питань у селах Львівщини та Київщини

Починаючи з 10 вересня до 29 жовтня у 15-ти селах Пустомитівського району Львівської області та Білоцерківського району на Київщині відбуватимуться безоплатні консультації для громадян із земельних питань. Їх графік можна подивитися ТУТ.

>>>
05.09.2018

Презентації Тренінгу «Земельна просвіта»

Тут представлено 7 презентацій з актуальних питань захисту прав щодо земельних відносин (зміст та повні тексти), представлених на тренінгу «Земельна просвіта» 27-29 серпня у Києві в рамках Програми Світового банку та ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні». За активним посиланням за прізвищем – інформація про авторів. 

>>>
27.08.2018

Практику ЄСПЛ щодо захисту прав на земельну ділянку викладатимуть юристам та адвокатам у рамках співпраці зі Світовим банком та ЄС

Одразу два навчальних заходи – 3-денний тренінг «Земельна просвіта» та 2-денна робоча зустріч «Методологія підготовки та проведення правопросвітницьких заходів», - відбудуться у Києві 27-29 серпня 2018 у рамках Програми Світового банку та ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» у співпраці з Координаційним центром із надання правової допомоги Мін’юсту. 20 учасників робочої зустрічі напрацюють методологію проведення правопросвітницьких заходів, які будуть проводитись упродовж наступних півроку. А учасники тренінгу (їх 21) стануть тренерами для ще близько 400 адвокатів та юристів, які працюють у сфері захисту прав на землю.  

>>>
27.08.2018

Програма Land Transparenсy та Координаційний центр з надання правової допомоги Мін’юсту розпочинають спеціальну підготовку юристів та адвокатів щодо земельних питань

Спеціальну підготовку юристів та адвокатів щодо питань земельного права для системи Безоплатної правової допомоги розпочали 27 серпня Програма Land Transparenсy та Координаційний центр з надання правової допомоги Мін’юсту. Загалом до грудня ц.р. буде підвищено кваліфікацію у земельній тематиці близько 400 юридичних радників системи правової допомоги у трьох областях – Київській, Львівській та Миколаївській.

.

>>>
09.08.2018

ОТГ на Львівщині розпочала застосовувати супутникові технології для прозорого використання земель

До кінця 2018 року Давидівська ОТГ Пустомитівського району Львівської області оцифрує всю документацію щодо земельних відносин, що сприятиме коректному наповненню Земельного Кадастру та Реєстру прав інформацією про всі земельні ділянки на території громади за межами населених пунктів. Це відбуватиметься в рамках Програми «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні», яка реалізується Світовим Банком за підтримки Євросоюзу. Робота на Львівщині стартувала 9 серпня 2018 року під час першої зустрічі регіональної робочої групи.

>>>
07.08.2018

Реалізацію Програми «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» розпочато у Київській області

7 серпня 2018 у Київській області розпочато реалізацію Програми Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні». Слідом за Миколаївською областю, на Київщині відбулося перше засідання спеціально створеної Робочої групи. До її складу увійшли 8 представників районної та сільської влади, а очолив перший заступник голови Білоцерківської РДА Юрій Савчук. Учасники Робочої групи регламентували практичні аспекти взаємодії між органами державної влади у Київській області та пілотному Білоцерківському районі, органами місцевого самоврядування та менеджментом Проекту.

>>>
07.08.2018

У Миколаївській області вже розпочали реалізацію Програми Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні»

6 серпня 2018 у Миколаївській області розпочато реалізацію Програми Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні». Під час першого засідання спеціально створеної Робочої групи її учасники регламентували практичні аспекти взаємодії між органами державної влади в Миколаївській області та пілотному Снігурівському районі, органами місцевого самоврядування та менеджментом Проекту. До складу Робочої групи увійшли 18 представників обласної, районної та сільської влади. Очолив Робочу групу заступник директора департаменту агропромислового розвитку Миколаївської ОДА Віктор Твердой.

>>>

Партнери