Проект «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні»

Олена ВОЛОШИНА

Олена ВОЛОШИНА. Керівник діяльності Міжнародної фінансової корпорації в Україні (IFC) / Country Head, IFC

IFC, член Груп Світового банку, створює можливості подолати бідність і поліпшити життя людей у всіх регіонах світу. Ми сприяємо сталому економічному зростанню в країнах, що розвиваються, підтримуючи розвиток приватного сектора, мобілізуючи приватний капітал, а також надаючи консультативні послуги і послуги з управління ризиками компаніям і урядам.

Координуючи діяльність IFC в Україні, пані Волошина відповідає за залучення інвестицій і здійснює нагляд за вже існуючими інвестиційними проектами. Також активно залучена в роботу консультативних проектів, які IFC реалізує в Україні.

Розпочала свою кар'єру в IFC в 1992 році, з моменту здійснення перших операцій в Україні. Робота в корпорації дозволила їй набути широкий консультативний досвід з питань приватизації та інвестицій. До свого призначення в грудні 1996 посідала посаду заступника керівника, потім керівника консультативного проекту IFC «Мала приватизація в Україні» (1994-1996), займаючись діяльністю консультантів з малої приватизацію в 18 містах України, а також координуючи зв'язки IFC з урядом України на всіх рівнях.

Народилася в Києві. Закінчила факультет іноземних мов Київського державного університету ім. Шевченка в 1985, після закінчення аспірантури в 1990 захистила кандидатську дисертацію з лінгвістики.
Партнери