Проект «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні»

Ярослав ГРЕГІРЧАК

Ярослав ГРЕГІРЧАК. Заступник бізнес-омбудсмена. Юрист із 15-річним досвідом, спеціалізується у міжнародних корпоративних фінансах, способах забезпечення виконання зобов’язань, міжнародному арбітражі та адміністративному праві.

У Раді бізнес-омбудсмена керує командою з 6 інспекторів. Є автором 5 системних звітів Ради, присвячених проблемам і викликам із якістю середовища для ведення бізнесу в Україні: адміністрування податків; зловживання повноваженнями з боку правоохоронних органів; захист та контроль над конкуренцією; приєднання до електропостачання та боротьба з рейдерством.

У 2004-2010 обіймав керівні посади у міжнародних юридичних фірмах Chadbourne & Parke та Gide Loyrette Nouel. Володіє значним досвідом у сфері реформ комерційного права, який здобув у Світовому банку та Агентстві США з міжнародного розвитку (USAID) як експерт у сфері забезпечення виконання зобов’язань в Україні і Азербайджані, а також у галузі публічних фінансів (в частині правового регулювання місцевого боргу і місцевих запозичень). Зокрема, у 2002-03 був частиною команди експертів Світового Банку, які підготували текст Закону України «Про забезпечення вимог кредиторів і реєстрацію обтяжень». У 2016 став дійсним членом-кореспондентом Королівського Арбітражного Інституту (Лондон, Велика Британія).


Тема виступу:  Захист прав землекористувачів під час перехідного періоду
Партнери