Проект «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні»

Новини

09.08.2017

Оголошення про конкурсний відбір індивідуального консультанта на посаду «Консультант з питань кадастру, землевпорядкування та методів дистанційного зондування Землі»

Запрошення до висловлення зацікавленості (Консультаційні послуги - Консультант з питань кадастру, землевпорядкування та методів дистанційного зондування Землі). Висловлення зацікавленості із зазначенням номера завдання та резюме (CV) слід направляти поштою або електронною поштою за наведеною нижче адресою до: 17:00, 18 серпня 2017 р. >>>
02.08.2017

90% українців нічого не знають про земельну реформу, але проти скасування мораторію — Віталія Яремко

Чому виборці проти відкритого ринку землі? Хто і як маніпулює цією темою? Що українці знають про земельну реформу розповідає Віталія Яремко, експерт Проекту "Підтримка реформ у сільському господарстві і земельних відносинах в Україні".

>>>
24.07.2017

Вимога МВФ про ринок землі буде ключовою перед наступним траншем, - Радіо Ера

МВФ не знімав вимогу про запровадження ринку землі. Вона залишається основним маяком програми розширеної фінансової допомоги Україні. Ця вимога посувається ближче до кінця цього року. І перед наступним траншем буде однією з ключових вимог. Про це зазначив Олег Нів'євський, старший економіст Проекту під час ефіру на Радіо Ера у рамках програми на тему “Чому провалено ринок землі”.

>>>
19.07.2017

Представники банківського сектору, асоціацій агровиробників та МФО взяли участь у робочій зустрічі "Фінансові інструменти та заходи щодо фінансування ринку землі"

Представники банківського сектору, асоціацій агровиробників та Міжнародних фінансових організацій у рамках робочої зустрічі "Фінансові інструменти та заходи щодо фінансування ринку землі" визначили свої наступні спільні дії для розробки механізмів подолання проблем у питаннях кредитування під заставу землі с/г призначення.  Зустріч відбулася 19 липня в офісі Світового банку. Це вже третє експертне обговорення теми кредитування під заставу землі, організоване за участі Проекту.

>>>
15.06.2017

Відбувся Круглий стіл «Захист земельних прав та можливість запровадження функцій Земельного обмудсмена»

Представники 10 установ та організацій взяли участь у Круглому столі «Захист земельних прав та можливість запровадження функцій Земельного обмудсмена», який відбувся 15 червня у Києві, в офісі Світового банку. За результатами презентації дослідження, проведеного в рамках Проекту, відбулося експертне обговорення. Текст презентації тут.

>>>
07.06.2017

Результати діяльності Проекту представлено у рамках виставки Агро-2017

Результати діяльності Проекту "Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні" представлено у рамках виставки Агро-2017, яка триває в Києві 7-10 червня 2017. Текст презентації тут.

>>>
13.04.2017

Представники банківського сектору та експерти обговорили результати дослідження «Перешкоди до розвитку ринку кредитування під іпотеку землі та можливі методи їх подолання»

13 квітня 2017 на майданчику Реанімаційного Пакету Реформ відбулася презентація та обговорення дослідження «Перешкоди до розвитку ринку кредитування під іпотеку землі та можливі методи їх подолання». Текст презентації тут.

>>>
30.03.2017

Дослідження: якщо усунути ринкові спотворення, найбільше зростання продуктивності буде для найменших фермерів

Усунення ринкових спотворень, наприклад, зняття обмежень з ринку землі або надання рівного доступу до банківського кредитування, дозволить підвищити продуктивність сільського господарства у середньому на 72%. Причому найбільше зростання продуктивності очікується для найменших фермерів. Такого висновку дійшли автори дослідження "Неоптимальне розміщення ресурсів, динаміка утворення й закриття ферм та продуктивність сільського господарства в Україні". Його було проведено в рамках Проекту та презентовано на щорічній конференції Світового банку, яка проходила у Вашингтоні 20-24 березня 2017.   >>>
28.03.2017

Експерти Проекту представили на щорічній конференції Світового банку у Вашингтоні 5 презентацій за результатами аналітичних досліджень

5 презентацій за результатами аналітичних досліджень, здійснених у рамках Проекту, представили на щорічній конференції Світового банку експерти Проекту Денис Нізалов та Олег Нівєвський. Конференція «Земля і бідність» проходила у Вашингтоні 20-24 березня 2017 року та була присвячена відповідальному управлінню земельними ресурсами, базованому на фактичних даних. >>>
16.02.2017

Представники банків прогнозують головні проблеми у кредитуванні під заставу с/г земель

Круглий стіл за участі банків «Кредитування землі» відбувся 15 лютого 2017 з ініціативи Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) та Проекту «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні». Учасники обговорили поточний стан кредитування під заставу землі та спрогнозували, як реагуватимуть банки та фінансовий ринок на продаж землі після скасування мораторію на сільгоспземлю в Україні. >>>

Партнери